Sunday, August 7, 2011

Selling candy && snacks?

So I'm going start selling food tomorrow to people in my block but do these prices sound reasonable?? Air heads for .25 or 3 for a $1, chips I got for .30 should I do .50 or 3 for a $1, popsicles (there huge) I paid like $2 for 12 so .75? And little m&ms and snicker I paid $1 so ,25 or 3 or $1 and one more thing I made slushies with kool aid and I put strawberries I'm thinking to sell them for $1 Ooh one more thing pop for $1 also???

No comments:

Post a Comment